×

Rejestracja

Dane profilowe

Dane logowania

lub zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Villa Nova

tkaniny Villa Nova

 

 

  

  

 

TKANINY VILLA NOVA - DYSKRETNA ELEGANCJA 

 

Marka Villa Nova powstała w 1995 roku. Villa Nova to część Grupy Romo, z zupełnie oddzielnym zespołem projektantów. Filozofia marki to tworzenie praktycznych i uniwersalnych kolekcji tkanin. Utalentowany zespół projektantów odpowiedzialny jest za rozwój kolekcji tkanin drukowanych, tkanin dekoracyjnych, firan. Kolekcje Villa Nova uzupełnione są tkaninami gładkimi i pół gładkimi.

 

Grupa Romo została założona w 1902 roku. Jest to rodzinny biznes z siedzibą w Nottinghamshire w Wielkiej Brytanii. Grupa Romo to producent i sprzedawca ekskluzywnych mebli, tkanin obiciowych, tapet i ozdób zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i publicznych. Oferta Romo obejmuje tkaniny we wzory klasyczne i współczesne, luksusowe damaszki, jedwabie, żakardy, aksamity i szeroką gamę tkanin gładkich i pół gładkich. Do grupy Romo należą marki: Romo, Villa Nova, Mark Alexander, Zinc, Kirkby Design, Black edition. Każda z marek ma własny styl i paletę kolorystyczną. Kolekcje Romo są dostępne na całym świecie.

 

W 1902 roku Robert Mould rozpoczął produkcję mebli na niewielką skalę w Nottingham w Anglii. W roku 1930 firma zaczęła zaopatrywać branżę tapicerską, dostarczając tkaniny obiciowe i komponenty do produkcji mebli. Firma rozwijała się i w końcu zrezygnowano z produkcji tkanin tapicerskich, głównym celem Romo była produkcja tkanin obiciowych. W 1980 zostało uruchomione studio projektowe Romo a wraz z nim bardziej twórcze podejście do projektowania tkanin. Grupa Romo do dziś pozostaje firmą rodzinną i jest prowadzona przez Jonathana Moulda, prawnuka założyciela. 

 

Reputacja Romo, która gwarantuje znakomite wzornictwo i jakość tkanin została zbudowana na dwóch czynnikach: ekskluzywnych projektach wykonanych przez doświadczonych projektantów oraz blisko współpracujących i starannie dobranych tkaczy i drukarzy.  

 

Tkaniny z oferty Villa Nova mogą Państwo obejrzeć w naszym showroomie w Łomiankach k. Warszawy (obok CH Auchan)

Adres: ul.Pancerz 6 / info@homehome.pl / 22 498 17 82 lub 534 28 28 40