×

Rejestracja

Dane profilowe

Dane logowania

lub zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Nya Nordiska

tkaniny Nya Nordiska

 


 

 

TKANINY NYA NORDISKA- PASJA PROJEKTOWANIA

 

 

 

Nya Nordiska to innowacyjne produkty i wyróżniający się design. Tkaniny odkrywają nowe perspektywy w sferze wystroju wnętrz i są doceniane na arenie międzynarodowej. Potrzeba wysokiego poziomu projektów wiąże się z zapotrzebowaniem na najwyższą jakość i funkcjonalność.

 

Zespół projektantów Nya Nordiska ma instynktowe wyczucie nowości w świecie mody, sztuki, architektury, filmu i teatru. Czerpiąc inspirację z różnych dziedzin życia, Nya Nordiska tworzy nowe kolekcje tkanin, które odpowiadają na potrzeby dzisiejszego życia.

 

Nya Nordiska to firma rodzinna założona w Niemczech w 1964 roku przez Heinza Rontgena. Nya Nordiska ma swoje filie w Paryżu, Londynie, Como i Tokio. Na początku istnienia firmy miała na nią duży wpływ skandynawska szkoła designu. Również nazwa firmy wywodzi się z tamtych rejonów. Dziś inspiracje  na kolekcje Nya Nordiska czerpane są z całego świata.

 

Tkaniny z oferty Nya Nordiska mogą Państwo obejrzeć w naszym showroomie w Łomiankach, koło Warszawy (ul.Pancerz 6, info@homehome.pl, 22 498 17 82).