×

Rejestracja

Dane profilowe

Dane logowania

lub zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

tapeta dla nastolatka

Wybór tapety dla nastolatka nie jest prostą sprawą. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę zainteresowania i charakter młodego człowieka. Ten wiek rządzi się swoimi prawami. Naturalną koleją rzeczy jest to, że chce podkreślić swoją osobowość nie tylko  poprzez strój, ale też przez  otoczenie. Pokój nastolatka to jego przestrzeń, jego miejsce, jego świat - dlatego tapeta jest świetnym rozwiązaniem.

W pokoju nastolatka trzeba przewidzieć miejsce do nauki, więc dobrze, by tapeta nie rozpraszała. Jedną z najistotniejszych kwestii jest także materiał z którego jest wykonana tapeta oraz klej, który stosujemy. Ważne, by podkład tapety był antyalergiczny. Tylko dobrej jakości materiały gwarantują nam, że tapeta na ścianie nie będzie emitować szkodliwych substancji. Producenci, z którymi współpracujemy kładą nacisk nie tylko na dobry wzór, ale na jakość.

TAPETA W POKOJU NASTOLATKA

Projektanci często dekorują tapetą jedną ścianę, resztę  uspokajają jednolitym kolorem farby.  Z jednej strony młodzieżowe tapety mogą być szalone, kolorowe i nietuzinkowe, z drugiej mogą nawiązywać do konkretnych zainteresowań.  Żeglarską duszę znajdziemy w kolekcji tapet dla nastolatka Regatta Crew. Marynistyczne elementy, wzory i kolorystyka z pewnością zachwycą młodego żeglarza. Ulubiony przez młodych ludzi z kolei jeans, ciekawą kratę, czy imitację drewna spotkamy w kolekcji Denim &Co firmy Esta Home.

KRYTERIA WYBORU TAPETY

Gdy nadchodzi czas, gdy  młody człowiek „wyrasta” ze swojego słodkiego dziecięcego pokoju, przede wszystkim należy z nastolatkiem porozmawiać na temat jego oczekiwań. Warto, by dziecko miało wpływ na swoje otoczenie, to już połowa sukcesu.  Reszta to dokonanie odpowiedniego wyboru, a tu Home&Home rusza z pomocą!

Warto na początku zastanowić się i ustalić,  jaką funkcję ma pełnić tapeta w pokoju nastolatka, którą ścianę udekorować tapetą, oraz czy tapeta ma zmienić diametralnie charakter pomieszczenia, lub jedynie jedynie stanie się dodatkiem?

Znalezienie w naszej ofercie ciekawych propozycji tapet dla nastolatków to nic trudnego. Dysponujemy szeroką ofertą próbników.

Ustaw kierunek malejący

1-18 z 76

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

1-18 z 76

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5