×

Rejestracja

Dane profilowe

Dane logowania

lub zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to idealna i niezwykle uniwersalna propozycja, która doskonale sprawdzi się nie tylko w mieszkaniach, ale także w biurach i lokalach użytkowych. Prosta konstrukcja oraz łatwy montaż pozwalają na dopasowanie rolety wolnowiszącej do niemal każdego okna. Proste rzeczy nie muszą być brzydkie - w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór dostępnych mechanizmów i tkanin.

Roleta wolnowisząca ogranicza ilość światła wpadającego do wnętrza. W zależności od wybranego materiału można wprowadzić większe lub mniejsze zaciemnienie pomieszczenia. Stosowany seryjnie samohamujący mechanizm koralikowy umożliwia idealne ustawienie rolety.

Montaż i pranie rolet rzymskich

Rolety wolnowiszące to proste i bardzo skuteczne rozwiązanie - po przygotowaniu mechanizmu oraz materiału dopasowanego do wymiarów okna montaż to zaledwie kilka chwil. Szeroki wybór materiałów - w tym takich, które umożliwiają szybkie czyszczenie ułatwia ich obsługę oraz utrzymanie czystości.

Dobrze przygotowane rolety wolnowiszące są bardzo wytrzymałe - przy właściwym montażu, którym zajmujemy się osobiście, wytrzymają wiele lat.

Rolety Scaglioni

Włoskie rolety Scaglioni to idealna propozycja dla wymagających. Dzięki zastosowaniu znacznie lepszych, wysoko gatunkowych tkanin doskonale sprawdzą się także jako element ozdobny w mieszkaniu. Mechanizmy Scaglioni mogą być manualne lub automatyczne - sterowane ze ściany, pliota lub nawet aplikacji na telefonie. Zapewnia to wysoki komfort użytkowania oraz możliwość regulacji bez korzystania z linek.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)