×

Rejestracja

Dane profilowe

Dane logowania

lub zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

rolety rzymskie

Klasyczne, eleganckie rolety rzymskie z miękkich tkanin to świetna propozycja do wnętrza, zarówno klasycznego, nowoczesnego, czy loftowego. Wszystko zależy od tkaniny i sposobu ich uszycia. Choć trudno w to uwierzyć rolety rzymskie można zaprojektować na tak wiele sposobów, że trudno je zliczyć. Idealna roleta musi być uszyta na wymiar i zgodnie ze sztuką. Tylko wówczas będzie piękną dekoracją okna  komponującą się z wnętrzem.

Mechanizm do regulacji rolety rzymskiej powinien być jakościowo dobry. Musi on udźwignąć ciężkie tkaniny i powinien być sprawny przez wiele lat. Ważne, by roleta oprócz efektu wizualnego spełniała także swą funkcję, dlatego zamówienie rolety rzymskiej powinno być poprzedzone konsultacją w domu klienta. Home&Home nie sprzedaje gotowych rolet rzymskich, za to oferuje kompleksową usługę: konsultacje z zakresu dekoracji okien z przyjazdem do domu od Szczecina po Kraków! Właściwie bez wychodzenia z domu możesz uzyskać fachową pomoc i zrealizować swoje marzenie.

Montaż i pranie rolet rzymskich

Rolety rzymskie najlepiej wyglądają, gdy zachodzą poza krawędź wnęki okiennej po ok 5 cm z każdej strony. Zazwyczaj montujemy je od sufitu do parapetu, wtedy wizualnie powiększają okno. Wiadomo, że w pewnym momencie pojawi się problem prania rolety. Na pierwszy rzut oka  wydaje się to skomplikowane, ale wcale nie jest trudno zdjąć tkaninę z mechanizmu. Polecamy pranie chemiczne naszych produktów, zwłaszcza, że tkaniny różnie reagują na wodę.

Jeśli lubisz często zmieniać dekoracje okienne…nie ma problemu, zostawiasz jeden mechanizm, a my szyjemy drugi komplet. Wymiana dekoracji zajmuje kilka chwil. A i cena za roletę automatycznie staje się niższa.