×

Rejestracja

Dane profilowe

Dane logowania

lub zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

REGULAMIN SKLEPU HOME&HOME

Regulamin określa zasady sprzedaży artykułów oferowanych przez sklep home&home działający pod domeną homehome.pl, należący do firmy ART ZONE z siedzibą przy ul. Brukowa 28, 05-092 w Łomiankach.
Firma ART ZONE została założona w 2001 roku.
Zarejestrowana w ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 10038 z numerem REGON: 277674324
Numer NIP: 969-083-79-37


§1 Informacje ogólne


1. Sprzedaż odbywa się przez Internet, w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Klientem, a sklepem internetowym home&home.
2. Korzystanie ze sklepu home&home odbywa się według zasad określonych w regulaminie.
3. Właścicielem sklepu i zarządcą jest ART ZONE. W gestii firmy ART ZONE jest administracja sklepu home&home – dodawanie, usuwanie produktów, ustalanie cen produktów, terminów realizacji zamówienia, akcji wyprzedażowych, treści zawartych na domenie homehome.pl.
4. Klientem sklepu home&home może być wyłącznie osoba pełnoletnia.
5. Zdjęcia produktów mogą nie oddawać w pełni wyglądu prezentowanych towarów. Informacje o produkcie dostarczone są przez producentów. Zdjęcia z opisami nie stanowią oferty w świetle prawa.
6. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.


§2 Rejestracja w homehome.pl


1. Warunkiem korzystania z możliwości zakupów za pomocą serwisu homehome.pl jest zapoznanie się z warunkami regulaminu i zaakceptowanie regulaminu.
2. Klient zobowiązany jest do podania prawdziwych danych podczas wypełniania formularza podczas logowania i rejestracji.
3. Klient zgadza się na wykorzystanie danych do celów realizacji zamówienia (kontaktowanie się pracowników firmy z Klientem).

§3 Zamówienia


1. Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Soboty, niedziele i święta są wyłączone z czasu realizacji zamówień.
2. Do realizacji zamówień potrzebne jest wypełnienie formularza zamówień i podanie wymaganych danych.
3. Home&Home wysyła Klientowi maila potwierdzającego zamówienie, tym momencie zostaje zawarta umowa kupna - sprzedaży wiążąca obie strony transakcji.
5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do kontaktu z kupującym w przypadku podania niekompletnych, lub nieprawdziwych danych. W przypadku, gdy kontakt jest niemożliwy lub utrudniony, sprzedawca może odstąpić od umowy sprzedaży.
6. Sprzedaż towarów odbywa się za pośrednictwem sieci Internet oraz w salonie pokazowym H&H przy ul. Brukowa 28 w Łomiankach.
7. Realizacja zamówienia następuje :
a. w przypadku płatności przelewem, po otrzymaniu przez sprzedającego potwierdzenia zamówienia.
b. w przypadku płatności przez system Dotpay- po otrzymaniu przez sprzedającego potwierdzenia autoryzacji z systemu Dotpay.
c. istnieje możliwość płatności za pobraniem
8. Przyjęcie zamówienia wysyłane jest do klienta drogą mailową.
9. Wszystkie produkty sprzedawane przez sklep home&home są nowe, bez wad fizycznych i prawnych. Posiadają gwarancję lub rękojmię producenta.
10. Produkty kupione w sklepie home&home wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.
11. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za podany przez klienta błędny adres dostawy i inne dane kontaktowe. Koszty związane z ponowną wysyłką ponosi Klient.
12. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność zamówionego produktu u dostawcy, lub producenta. W przypadku, gdy produkt jest niedostępny w magazynie producenta, lub dostawcy, pracownik home&home skontaktuje się z Klientem. Klient zostaje poinformowany o innych możliwościach (np.: możliwość rezygnacji z zamówienia, wymiany produktu na inny, lub wydłużenia czasu oczekiwania)
13. W sklepie Home&Home są także produkty, które nie mają podanych cen. Są wykonywane na zamówienie. Cena ustalana jest tylko po przedstawieniu przez Klienta wymiarów i innych szczegółów zamawianego produktu.


§4 Płatność oraz ceny towarów


1. Wszystkie ceny podane w ofercie sklepu home&home są podane w złotych polskich, są cenami brutto, zawierają podatek VAT w wys 23%. Cena widniejąca przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
2. Home&Home zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania akcji wyprzedażowych.
3. Złożenie zamówienia upoważnia do wystawienia paragonu lub na życzenie klienta faktury VAT.
4. Faktura VAT lub paragon wystawiane są w momencie gdy wszystkie produkty będą skompletowane przez Klienta.
5. Możliwe formy płatności:
a. przelew bezpośrednio na konto sklepu.
Nr konta: 89 2490 0005 0000 4600 6300 5271.
b. przelew lub płatność kartą kredytową poprzez system Dotpay.
c. istnieje możliwość płatności za pobraniem
6. Dokonywanie transakcji poprzez system Dotpay należy do najbezpieczniejszych, gdyż na prośbę Sprzedającego weryfikuje każdą transakcję. System Dotpay przejmuje odpowiedzialność za czystość transakcji. Dotpay wykluczają transakcje o charakterze wyłudzeniowym, a także możliwość korzystania ze skradzionej karty płatniczej.
7. Przy zamówieniu powyżej 300 zł, koszty wysyłki ponosi Sprzedający. Przy zamówieniu poniżej 300 zł koszt przesyłki 15 zł doliczany jest do ceny towarów. W przypadku przesyłki "za pobraniem" koszt wynosi 25 zł.


§5 Terminy dostawy


1. Przy każdym produkcie podany jest czas wysyłki. Jest to czas który liczy się od zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu Home&Home, do wysłania zamówionego towaru.
2. Czas otrzymania przesyłki liczy się dodając czas wysyłki do czasu dostawy.
3. Zazwyczaj zamówienie realizowane jest w 1-3 dni, jednak zdarzają się produkty na które trzeba czekać do 3-6 tygodni. Zależy to od dostępności towaru w magazynie dystrybutora.
4. Home&Home nie prowadzi własnego magazynu, dysponuje natomiast katalogami tkanin i tapet dostępnych przy ul. Brukowa 28 w Łomiankach.
5. W przypadku, gdy klient zamówi kilka przedmiotów o różnym czasie wysyłki, wówczas kompletujemy całość zamówienia i bierzemy pod uwagę czas najdłuższy z podanych.
6. Koszt dostawy kurierem wynosi 15 zł. Koszt dostawy" za pobraniem" wynosi 25 zł. Przy zamówieniu powyżej 300 zł, przesyłka gratis.


§6 Zwroty

1. Klient ma prawo zgłoszenia rezygnacji z produktu kupionego w sklepie home&home w ciągu 10 dni bez żadnych pytań, bez podania przyczyny zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny".
2. Zwracany przedmiot nie może mieć żadnych znamion używania, musi być w oryginalnym opakowaniu, nie może być zniszczony. Klient odsyła nienaruszony towar wraz z dołączonym dowodem zakupu.
3. Koszt odesłania towaru ponosi Klient.
4. Sprzedawca zobowiązuje się zwrócić przelewem na konto Klienta kwotę równą cenie towaru jak i kwotę wydaną na jego dostarczenie do Klienta (przesyłka od sklepu do klienta). Jeśli klient skorzystał z promocji darmowej dostawy, wówczas Sprzedawca zwraca jedynie kwotę towaru.
5. Zwrot nie jest możliwy w przypadku produktów na indywidualne zamówienie np.: tkaniny, tapety, naklejki ścienne.

§7 Reklamacje


1. Wszystkie towary są objęte gwarancją producenta. W przypadku otrzymania produktu wadliwego należy skontaktować się z obsługą Sklepu home&home i uzgodnić przeprowadzenie reklamacji. Producent na rozpatrzenie reklamacji ma 14 dni.
2. Klient ma obowiązek sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. Gdy kupujący znajdzie wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, w obecności kuriera sporządza protokół szkody, z opisem uszkodzeń z datą i godziną doręczenia oraz zauważonych braków.
3. Klient ma prawo odmówić odbioru zamówionego towaru w przypadku stwierdzenia w trakcie odbioru uszkodzenia lub zniszczenia zamówionego towaru.
4. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt Usługodawcy.
5. Produkt przeznaczony do reklamacji należy odesłać na adres Łomianki, ul. Brukowa 28, 05-092, ART ZONE, tel 22498 17 82. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 10 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem lub od dnia kontaktu z biurem obsługi klienta.

§8 Postanowienia końcowe


1. Złożenie zamówienia w sklepie home&home oznacza akceptację wszystkich warunków Regulaminu sklepu home&Home.
2. Klient przyjmuje do wiadomości, że kolory przedstawione na fotografiach produktów, mogą różnić się od rzeczywistego ich wyglądu.
3. Dane osobowe Klienta są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu złożenia zamówienia.
4. Wszystkie opisy i znaki firmowe home&home zamieszczone na stronie home&home należą do ich właściciela firmy ART ZONE Maciej Zeman. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez pisemnej autoryzacji jest zabronione. Wykorzystanie bez zgody właściciela może być naruszeniem prawa autorskiego, ochrony znaków towarowych oraz innych praw własności
5. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest Sąd właściwy według przepisów o właściwości rzeczowej i miejscowej zgodnie z ustawą z dnia 17.11.1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (Dz.U. nr 43 poz. 296 ze. zm.).