×

Rejestracja

Dane profilowe

Dane logowania

lub zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

lampy

Lampy we wnętrzu

We współczesnych wnętrzach lampy stanowią bazę do stworzenia klimatu. Estetyka, jakość wykonania i przede wszystkim rodzaj światła liczy się w każdym znaczącym się projekcie. Wiadomo, że światło może wpłynąć na nasze samopoczucie, dlatego niezwykle ważny jest dobór odpowiednich lamp do wnętrza.

Lampy, a samopoczucie

Chcąc dobrać odpowiednie oświetlenie do wnętrz musimy zastanowić się w jakim kierunku iść, czy chcemy je  ocieplić wprowadzić klimat relaksu, czy też nastawić się na stworzenie warunków sprzyjających pracy i koncentracji. Mamy tu do czynienia z  wyborem pomiędzy światłem „ciepłym”, a światłem „chłodnym”, choć nie jest to wybór oczywisty, dlatego polecamy konsultację z architektem, tak by nie popełnić błędów przy zakupie.

Skandynawski styl

Producenci wprowadzają coraz bardziej udoskonalone i zgodne z panującymi trendami oświetlenie. Skandynawowie ze względu na geograficzne uwarunkowania szczególnie wrażliwi są na stworzenie odpowiedniego klimatu dzięki sztucznemu oświetleniu. Dlatego, jeśli bliski Twemu sercu jest minimalizm i skandynawski styl, zwróć uwagę na kolekcję Menu.

Ustaw kierunek malejący

19-36 z 48

Ustaw kierunek malejący

19-36 z 48