×

Rejestracja

Dane profilowe

Dane logowania

lub zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Krzesła i hokery

Krzesła i hokery

Krzesła stanowią istotny element. Prawdziwą sztuką jest zaprojektować mebel, który będzie funkcjonalny, przeznaczony do użytku codziennego, dla osób o różnych przyzwyczajeniach, i oczekiwaniach. Wielu z nas ma w mieszkaniu swe ulubione krzesło, które przez wiele lat jest komfortowe jak wygodne obuwie.

Meble we wnętrzu

Dlatego naszą ofertę uważnie selekcjonujemy, wprowadzamy prawdziwe designerskie cacka, pod warunkiem, że będą nie tylko estetyczną dekoracją, ale po prostu wygodnym meblem.

Skandynawska prostota

Wielbicielom Skandynawii w wyjątkowym wydaniu oferujemy meble Skageraka, Muuto, lub duńskiej marki Hay. Idealnie komponują się one  ze współczesnymi wnętrzami. Krzesła i hokery wykonane z litego drewna zapewniają  trwałość i oryginalny styl. Przeróżne warianty kolorystyczne, a także możliwość zastosowania miękkiej tapicerki sprawia, że możemy stworzyć oryginalny mebel dedykowany do Twojego wnętrza.  

Klimat hygge

To niezwykle istotne, zwłaszcza, że to właśnie dzięki komfortowym i przyjaznym krzesłom możemy cieszyć się tym, co zapoczątkowali Skandynawowie – czyli prawdziwym hygge.  

Ustaw kierunek malejący

1-18 z 20

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący

1-18 z 20

Strona:
  1. 1
  2. 2