×

Rejestracja

Dane profilowe

Dane logowania

lub zaloguj

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

fototapety na wymiar

Fototapeta to ciekawe rozwiązanie dla osób, które w prosty ale również oryginalny sposób chcą zmienić wnętrze swojego domu.

Fototapety na wymiar

Od wielu lat wykonujemy fototapety na wymiar. I choć wydaje się, że jest to temat prosty, proces składa się  z kilku istotnych czynników, które na siebie wpływają. Jest to pomiar, wybór zdjęcia, obróbka graficzna, druk, położenie na ścianie.

Jeśli chcesz ozdobić wnętrze fototapetą niepowtarzalną, dobrze trafiłeś!

Jak złożyć zamówienie?

Wybór zdjęcia  – możesz nam przekazać  własne zdjęcie w dużej rozdzielczości lub znaleźć to jedno jedyne w tzw bazach zdjęć: fotolia, shutterstock. Z pewnością pojawią się  fotografie lub grafiki, które najbardziej Ci odpowiadają.

Wizualizacja  -  podaj nam orientacyjne wymiary szerokość i wysokość, dodatkowo wykonaj zdjęcie na wprost ściany, my wykonamy dla Ciebie bezpłatną wizualizację z wybranym zdjęciem oraz wstępną kalkulację.

 

Fototapety na wymiar - wymiarowanie

 

Umowa, pomiar -  Gdy już jesteś pewny swego wyboru…, a zapewniam, że jest to najtrudniejszy moment…już tylko chwila dzieli Cię od metamorfozy pokoju. Po podpisaniu umowy, dokonujemy szczegółowego pomiaru, a także oceniamy ścianę pod kątem montażu fototapety. Ściana musi być pozbawiona nierówności, najlepiej by była gładka i jasna.

 

Fototapeta - wizualizacja realizacji

 

Montaż - Wykorzystaj nasze doświadczenie i skorzystaj z pomocy naszych fachowców, którzy perfekcyjnie, szybko  położą fototapetę na ścianie.

Efekt -Teraz możesz się już tylko cieszyć z efektu. Czy to nie wspaniałe?                                      

Fototapeta to świetny pomysł, by wprowadzić do wnętrza ulubione zdjęcie, czy stworzyć własną grafikę. Nasza firma wykonuje fototapety nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też dla firm. Taka ozdoba ściany zmienia biura w miejsca przyjazne, ciepłe, sprzyjające miłej atmosferze.

Stwórz u nas własną fototapetę.   

Napisz: info@homehome.pl