Przygotowanie zasłon do trójkątnych okien jest dla wielu firm wyzwaniem, ale dla nas to codzienność. Tego typu rozwiązania często spotykane na poddaszach i bywają problemem dla architektów wnętrz, a także samych mieszkańców. My jednak sobie doskonale z tym radzimy!

Jak sprawić, by wprowadzić tu tkaninę?  Co zrobić, by zachować idealny kąt?

No cóż tu musimy się pochwalić – to wyjątkowa sztuka uszyć zasłony pod odpowiednim kątem i wykonać  dodatkowo idealne marszczenie.

Na piętrze tego domu znajduje się sypialnia, pokój gościnny i dwa pokoje dziecięce. Każde z wnętrz pełni więc inną funkcję. Każda dekoracja okienna była dostosowana do charakteru poszczególnych pokoi.

Szlachetne tkaniny w salonie na dole, przepiękne upięcia  dodały elegancji w stylowym już wnętrzu.  Ta realizacja wprowadziła niewątpliwie ciepło i stała się prawdziwą dekoracją.

 

 

Chłopiec z racji zainteresowań, musiał mieć roletę , która odcina go od światła. Matowa roleta idealnie komponuje się  z barwami i charakterem przestrzeni.

 

 

Dziewczynka marzyła o trzech ulubionych kolorach w zasłonach, zależało jej na delikatnym  połysku.  Co ważne, efekt bardzo jej się spodobał.

 

 

Praca w tym miejscu była dla nas ogromną przyjemnością, a rewelacyjny efekt końcowy sprawił nam wielką satysfakcję. Jesteśmy tym bardziej wdzięczni właścicielom, że możemy pokazać to wnętrze na naszej stronie.