To właśnie drobiazgi podkreślają styl, w jakim chcesz urządzić dane pomieszczenie. Wyposażenie wnętrz to dziedzina, w której specjalizuje się sklep www.homehome.pl. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wszystko co potrzebne, aby cztery ściany stały się prawdziwym, przytulnym domem.
To jakie wybierzesz wyposażenie wnętrz świadczy też o Twoich upodobaniach i o tym, w jakim środowisku czujesz się najlepiej. Jeśli preferujesz styl tradycyjny polecamy meble Romantic Home Interiors. Do tego dołączyć możesz na przykład porcelanę Golden Lace polskiej firmy two people i eleganckie drewniane młynki do soli i pieprzu Peugeot.
Dla wielbicieli stylu nowoczesnego, idealne produkty w zakresie wyposażenie wnętrz, w sklepie Home&Home znaleźć można takie cacka jak lampy Holmegaard lub LZF, meble Kartell, kafetiery i zaparzacze do herbaty Bodum, a także akcesoria kuchenne firm takich jak Blomus czy Nuance.
Dla odważnych polecamy łączenie stylów - nie jest to proste, wymaga dużego wyczucia i znajomości tematów związanych z zagadnieniem wyposażenie wnętrz. Jednak czasem dobrze jest zaryzykować i pozwolić sobie na nieco ekstrawagancji. Dzięki „eksperymentom” z wystrojem naszego wymarzonego gniazdka, znajdziemy w końcu tą idealną kombinację.
Dobierając dodatki należy pamiętać, że muszą one współgrać z resztą wyposażenia. Współgrać nie oznacza wcale, że muszą być idealnie dobrane na przykład kolorystycznie. Ciekawe wrażenie może sprawiać także kontrast kolorystyczny, bądź wyróżniający się kształt. Niezależnie od tego jak zdecydujesz się urządzić dom czy mieszkanie, pamiętaj, że najważniejszy jest abyś to Ty czuła/czuł się w nim komfortowo. Wyposażenie wnętrz to nie tylko dobieranie odpowiednich elementów wystroju, mają to być rzeczy, które wprawią Cię w dobry humor, gdy tylko na nie popatrzysz.
 autorka: J.Łukaszczyk