Fototapety Wall&Deco- na indywidualne zamówienie

Fototapety Wall&Deco to wspaniały przykład jaki ciekawy efekt daje połączenie fotografii i designu. Przedstawione obrazy zachwycają oryginalnością i świeżością. Ponadto Wall&Deco daje klientom możliwość decydowania o końcowym efekcie:

- fototapetę można zamówić w wybranym rozmiarze, idealnie dopasowanym do potrzeb projektu wnętrza

- wzory przedstawione na fototapecie można pomniejszyć bądź powiększyć oraz zmienić ich usytuowanie i kolor

Charakterystyczną cechą fototapet Wall&Deco jest to, że wzory nie są powtarzalne- fototapeta to pojedynczy obraz oraz tło.

Wspaniały estetyczny efekt, który można jeszcze bardziej spersonalizować dzięki trzem różnym podłożom. Wszystkie fototapety Wall&Deco mogą być wydrukowane na specjalnych papierach winylowych. Jest wersja z winylem tłoczonym białym, lub winylem tłoczonym beżowym. Dzięki tłoczeniu fototapeta ma ciekawą strukturę. Jest też elegancka wersja gładka w kolorze białym.

Ze względu na to, iż fototapety Wall&Deco mają tak wiele możliwości personalizacji, nie jest możliwa ich sprzedaż przez Internet. W naszym showroomie w Łomiankach koło Warszawy (ul. Pancerz 6) można obejrzeć próbniki Wall&Deco, gdzie oprócz wizualizacji dostępnych obrazów, są próbki podłoży, na których fototapety te są drukowane. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego showroomu- udzielimy tu Państwu informacji na temat fototapet Wall&Deco, zaprezentujemy możliwość ich personalizacji a także przygotujemy wycenę i wizualizację.

 

Poniżej kilka propozycji fototapet Wall&Deco