A na ścianę… jedwab i len

 

Piękne tkaniny potrafią przyprawić o zawrót głowy- szczególnie gdy umieścimy je na ścianie! Przedstawiamy 3 kolekcje niepowtarzalnych tapet, które do domu wprowadzą powiew świeżości.

 

Casamance, kolekcja tapet Parallele

Parallele to kolekcja tapet wykonanych z naturalnego lnu. Len umieszczony jest na podkładzie flizelinowym. Tapety Parallele ubiorą ścianę w królewską elegancję. Niektóre z tapet mają metaliczne tło co sprawia, że w świetle lśnią ukazując w ten sposób lekkość splotu naturalnej tkaniny. Tapety z kolekcji Parallele to niebanalny sposób na nowoczesny wystrój wnętrza. Firma Casamance stawia na najwyższą jakość swoich produktów. Zarówno tkaniny jak i tapety Casamance powstają z miłości do piękna i perfekcji. Inspirację projektanci i styliści Casamance czerpią z klasycznych wzorów.

Jannelli & Volpi, kolekcja tapet J&V 477 Silk

Niezwykła kolekcja jedwabnych tapet. Mieszanka lnu i poliestru umieszczona na podkładzie flizelinowym. J&V 477 to kolekcja, która zachwyca swą naturalnością i szeroką gamą barw. Idealna dla każdego, kto chce, aby Jego dom się wyróżniał. Kolekcja oferuje przepiękne gładkie tapety, które mogą stanowić idealny koordynat do wzorzystych tapet, również dostępnych w kolekcji J&V 477.

 

Jannelli & Volpi, kolekcja tapet J&V 450 Natural

J&V 450 Natural to kolekcja, która powstała po intensywnych badaniach materiałów, z których powstały tapety Naural. W efekcie otrzymaliśmy eleganckie, wyrafinowane dekoracje. Tapety z tej kolekcji nawiązują do starych orientalnych elementów ozdobnych, które świetnie sprawdzają się w każdym wnętrzu. Słoma, trawa, korek, przędza metalizowana, bambus- te materiały tworzą przepiękne wzory, które dają wrażenie efektu połyskującego złota przemieszanego z naturalnymi włóknami złota. Firma Jannelli & Volpi powstała w 1961 roku. 50 lat tradycji, najwyższe standardy wykonania i wyjątkowy styl sprawiają, że obecnie firma V&J jest liderem na włoskim rynku producentów tapet i tkanin obiciowych.

Wszystkie kolekcje dostępne są na stronach sklepu Home&Home. Próbniki tapet można obejrzeć w showroomie Home&Home w Łomiankach koło Warszawy (ul. Pancerz 6).