Bogata kolekcja tapet, fototapet i tkanin z całego świata  w jednym miejscu to prawdziwa gratka dla wielbicieli designu.

Na otwarciu pojawili się przedstawiciele największych tytułów prasy wnętrzarskiej - Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, M jak Mieszkanie, Dom z Pomysłem, a także dziennikarze TVP i Polsatu. 

Goście zgodnie stwierdzili, że takiego miejsca brakowało na północy Warszawy.  Salon Home&Home  przy ul. Pancerz 6 w Łomiankach  w zamierzeniu właścicieli i twórców ma skupiać architektów, projektantów wnętrz oraz klientów, dla których jakość estetyki wnętrza jest najważniejsza.

 

Salon pokazowy HomeHome.pl zdecydowanie wyróżnia się także oryginalną stylizacją i wysmakowaną elegancją wnętrza oraz wyjątkową ergonomią przestrzeni użytkowej. Wnętrze zaprojektowała architektka wnętrz Basia Łaźniewska (Indoorprojekt.pl) – „W założeniu chcieliśmy stworzyć otwartą przestrzeń o nowoczesnym, oryginalnym, a zarazem spójnym charakterze, tak by klienci czuli się tu komfortowo”. – mówi Basia Łaźniewska. 

"Chcemy aby nasz showroom stał się nowym chętnie odwiedzanym punktem na designerskiej i wnętrzarskiej mapie Warszawy, w którym skrzyżują się drogi wymagających najwyższej estetyki klientów, architektów wnętrz i projektantów" - mówi Anna Zeman, product manager firmy HomeHome.pl - "Osoby spragnione nowoczesnego i stylowego designu znajdą w naszym showroomie dziesiątki katalogów tkanin, tapet i fototapet z całego świata najlepszych marek."

Właśnie w działającym z sukcesem od 2009 r. internetowym sklepie wnętrzarskim HomeHome.pl dostępne są ekskluzywne tkaniny z kolekcji m.in.: Jane Churchill, Manuel Canovas, Camengo, Designers Gild, czy Casamance, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem także i polskich klientów. To właśnie klienci, a zwłaszcza architekci i styliści oraz projektanci wnętrz byli najbardziej zainteresowani także możliwością bezpośredniego zapoznania się z oferowanymi produktami wnętrzarskimi dostępnymi w sklepie HomeHome.pl

 

"W otwieranym dzisiaj salonie pokazowym możemy też pochwalić się największym w tej okolicy wyborem szalenie modnych tapet i fototapet - informuje Joanna Łukaszczyk-Woźniak, zajmująca się w HomeHome.pl obsługą najbardziej wymagających klientów oraz przedstawicieli mediów. - "Wystarczy wspomnieć takie firmy jak Mr Perswall, czy Esta Home. Pokażemy też najnowsze próbniki kolekcji rolet Faber, znanych z wysokiej jakości."

Więcej informacji nt. oferty HomeHome.pl na firmowym profilu sklepu i salonu pokazowego na portalu społecznościowym Facebook, gdzie przeprowadzane będą także wkrótce specjalne akcje dla klientów.

 

Szczegłowych informacji dla przedstawicieli mediów udzielają:

Anna Zeman i Joanna Łukaszczyk-Woźniak

tel.(22) 498 17 82

e-mail: info@homehome.pl

Ul. Pancerz 6

05-092 Łomianki

Home&Home.pl