W tym wnętrzu powstała dekoracja okien, która sprawiła nam prawdziwą radość. Efekt jest oszałamiający. Projekt dopracowany w każdym detalu. Białe rolety rzymskie ze szlachetnej tkaniny z ramą i prostym lambrekinem z głębokiego granatu, przełamanego szafirową lamówką wymagały kilku wizualizacji, by uzyskać w efekcie idealne proporcje. W takim wnętrzu nie mogło dojść do pomyłki. Tuz przy wejściu do domu wiszą dwie rolety rzymskie z naszytymi granatowymi aplikacjami – tworzyliśmy je od podstaw – projekt komputerowy przenieśliśmy na szablon, a reszta to już  wykwalifikowane ręce naszych fachowców. Szycie dekoracji okien zgodnie ze sztuką to podstawa. Każdy etap pracy, łącznie z naszym montażem, dają Ci poczucie i pewność, że praca zostanie wykonana profesjonalnie.  

 

Klienci marzyli także shuttersach, które zamontowaliśmy  na półpiętrze i na górze w sypialni, pokojach dzieci i w łazience. Przepiękne, odważne kolory shuttersów Jasno w połączeniu z pięknie zaprojektowanymi pokojami idealnie współgrają. 

 

Warto podkreślić, że taki efekt jest jednak możliwy jedynie w przypadku świetnego porozumienia z Klientami, tak jak w tym przypadku.

 

 

Wewnętrzne drewniane dekoracje  to świetne rozwiązanie do okien o nietypowych kształtach. Możemy je zaprojektować zarówno w oknach przesuwnych, dachowych, a nawet okrągłych.