Do takich użytkowych przedmiotów, które na pewno przydadzą się świeżo upieczonym małżonkom, należeć mogą komplety garnków. Polecamy znakomite garnki austriackiej firmy Riess. Firma specjalizuje się w produkcji tego typu naczyń od ponad 80 lat. Długa tradycja i doświadczenie firmy Riess gwarantują najwyższą jakość i trwałość produktów.
Porcelana może nie jest w domu niezbędna, ale na pewno się przyda. Tym bardziej jeśli mowa o pięknej porcelanie znakomitej jakości, a na dodatek zaprojektowanej przez polskich projektantów. Komplety kawowe i obiadowe od firmy two people to oryginalne i idealne prezenty ślubne.
Jeśli chodzi o prezenty ślubne, które mają Młodej Parze sprawić przyjemność, ciekawym pomysłem mogą być grille firmy Weber. Weber to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości grilli węglowych, elektrycznych i gazowych oraz akcesoriów do grilli. Produkty Weber gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa i trwałości, są cenione i popularne na całym świecie.
Prezenty ślubne powinny wywoływać uśmiech na twarzach Młodych. Czy to ze względu na funkcjonalność, czy na piękno. A gdyby tak połączyć te dwie cechy? Otrzymamy wtedy wręcz idealne prezenty ślubne, które, niezależnie od upodobań, każdemu sprawią wiele radości. Takie prezenty ślubne to na przykład niezwykła patera na owoce Kropla firmy Royal VKB- wręcz poraża pięknem. Innym przykładem mogą być zaparzacze do kawy Stelton- Under Cover to nowy typ zaparzacza do kawy- wszystkie znane niewygody związane z tradycyjnymi zaparzaczami zostały usunięte z projektu.
Osobom, które chciałyby podarować coś mniej zobowiązującego, Home&Home poleca misy firmy Hoganas Keramik. Misy dostępne są w różnych kolorach, zachwycają prostotą i elegancją. Hoganas Keramik to szwedzka firma, która zadbała o to, by wszystkie produkty nadawały się do codziennego użytku. Misy zaprojektowane są z uczuciem i pomysłowością.
Prezenty ślubne to zawsze ciężki orzech do zgryzienia, ale Home&Home oferuje swoją pomoc także niezdecydowanym- na stronach naszego sklepu dostępne są karty prezentowe o nominałach od 100 do 500zł. Wystarczy kupić taką kartę prezentową, podarować ją Młodej Parze, a oni już sami zadecydują jaki prezent najbardziej im odpowiada.