c.d Getzzz....

 
Jest to pościel, która wręcz kusi, aby się pod nią skryć i pogrążyć się w świecie sennych marzeń. Oryginalne wzory, które zachwycają, rozśmieszają bądź rozczulają. Kolory dobrane tak, aby jak najlepiej wyrazić charakter projektu- radosny, rozmarzony, romantyczny. Wszystko tworzy harmonijną całość a do sypialni wprowadza nastrój spokoju i relaksu. Pościel, która sprawi, że łóżko stanie się centralnym punktem Twojej sypialni i zawsze chętnie do niego wrócisz. Pościel, która pomoże Ci odpocząć po ciężkim dniu. Pościel, która nacieszy nie tylko Twoje ciało ale także oczy.
Dla dorosłych - spokojne, harmonijne barwy i kuszące wzory. Dla dzieci - wesołe wzory i energetyczne, wiosenne barwy. Wszystkie modele wykonane są z niezwykłą starannością z luksusowej satynowej bawełny. Dzięki wysokiej jakości materiałom Twoje ciało będzie mogło odpocząć pod delikatną, jedwabistą mgiełką, która Cię otuli, gdy tylko wśliźniesz się do łóżka. Pościel może stanowić niebanalną ozdobę Twojej sypialni. Pościel GetZZZ taką ozdobą będzie na pewno.
              Komplet Floral to połączenie delikatnego błękitu, który przywodzi na myśl niebo bądź ocean i intensywnego żółtego, koloru tropikalnych owoców cytrusowych. Niezwykle świeże, jasne kolory ożywią każdą sypialnię nawet w najchłodniejszy i najciemniejszy wieczór. Przywiodą na myśl wspomnienia z wakacji i od razu zrobi Ci się cieplej. Delikatne kwiatowe wzory dodają pościeli lekkości.
Butterflies wprowadzi do Twojej sypialni spokój i harmonię, które są tak bardzo potrzebne, gdy chcesz się zrelaksować. Delikatne, pastelowe barwy sprawią, że w ich otoczeniu zapanuje wieczna wiosna. Wzór motyli umieszczony na kołdrze przypomina nam o tym, jak ulotne są nasze sny. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, daj się ponieść wyobraźni i poczuj się jak ktoś wyjątkowy- takich doznań dostarczy Ci noc przespana wśród motyli.
Obudź się wraz ze swoim prywatnym słoneczkiem, które świeci tylko i wyłącznie dla ciebie. Sunny to niezwykły komplet pościeli przeznaczony dla najmłodszych. Wesoły uśmiech na okrągłej buzi- to idealne odwzorowanie dziecięcych wyobrażeń na temat słońca. Żółte słoneczko na błękitnym niebie rozświetli pokój naszej pociechy i sprawi, że każdy poranek będzie jasny i wesoły. A gdy dziecko zechce zmiany na pomoc przyjedzie komplet Moon- słodki księżyc prosto z dziecięcych marzeń.
Pościel GetZZZ dostępna w sklepie internetowym WWW.homehome.pl posiada certyfikat Oeko-Tex. Jest to gwarancją, że pościel ta jest bezpieczna zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci oraz przyjazna dla środowiska. Z pewnością ceny nie są porównywalne do cen pościeli z kory, czy produktów z hipermarketów, ale jakość ma swoją cenę. To pościel dla tych, którzy cenią znakomitą jakość i doskonałe wzory. Warto wspomnieć, że GetZZZ to polska firma, która może spokojnie konkurować ze światowymi markami.
Autorka: Joanna Łukaszczyk WWW.HomeHome.pl, zdjęcia Getzzz