Tapety w pasy – wykorzystaj ich moc

Doceniamy wartość dekoracyjną pasów, stąd tak bogata oferta na www.homehome.pl, którą stale wzbogacamy o kolejne propozycje tapet najlepszych marek z Europy i świata.Pasy to klasyczny motyw dekoracyjny, który świetnie sprawdza się w każdej aranżacji, zarówno we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych jak również klasycznych, angielskich.

 

 

Aranżacja wnętrz z motywem pasów jest niezwykle dekoracyjna. Wąskie, szerokie, pionowe, poziome, monochromatyczne, czy też tętniące energetycznymi kolorami tęczy – bez względu na rodzaj, pasy są jednym z najbardziej efektownych elementów w dekoracji wnętrz. Wydają się bardzo niepozorne ale  w dekoracji wnętrz pozwalają przynieść zdumiewające efekty. Fantastycznie sprawdzają się w nowoczesnych ascetycznych wnętrzach, ważny jest dobór pasów odpowiedniej grubości. Natomiast w tradycyjnych wnętrzach  cudownie się komponują z elementami geometrycznymi zwłaszcza kwiatowymi

 

Aranżacja wnętrz z motywem pasków jest ponadczasowa.  Wykorzystanie motywu pasów pozwala zniwelować niedoskonałości pomieszczenia.

Paski i pasy  jako dekoracja wnętrz potrafią dokonać cudów. Aranżacja wnętrz z pasiastą tapetą lub zasłoną może skutecznie obniżyć lub podwyższyć pokój, dodać mu charakteru. Kanapa lub fotel obity tkaniną w pasy zawsze będzie się wyróżniał.

 

Jeśli przeglądasz strony internetowe czy gazety wnętrzarskie w poszukiwaniu inspiracji zapraszamy do naszego showroomu  w Łomiankach k. Warszawy, ul. Pancerz 6, tel.: 22 498 17 82, info@homehome.pl.