Paradise Gardens- rajskie ogrody, rajskie tkaniny

Paradise Gardens to jedna z najnowszych kolekcji Jane Churchill. Szlachetne tkaniny, lny i bawełny w połączeniu z przepięknymi I kunsztownymi haftami wzbogacą każde wnętrze. Paradise Gardens to oczywiście pełne życia ale subtelne kolory, eleganckie, klasyczne wzornictwo i odrobina szaleństwa.

 

Fani Jane Churchill znajdą w tej kolekcji zarówno stonowane kombinacje kolorystyczne, jak i bardziej wymyślne, można powiedzieć wręcz egzotyczne. Jak sama nazwa wskazuje, motywem przewodnim kolekcji są rajskie ogrody- kolorowe kwiaty, bujne pnącza i fantazyjne drzewa.

 

Firma Jane Churchill zbudowała swoją międzynarodową reputację tworząc świeże projekty, które współgrają ze sobą tak, by powstał szeroki wachlarz możliwości połączenia ich zarówno w sposób nowoczesny jak i tradycyjny. Wciąż rozwijająca się paleta kolorystyczna sprawia, że każda nowa kolekcja odpowiada aktualnym trendom i pozwala udekorować dom dokładnie w taki sposób, jaki tylko sobie wymarzysz. Tkaniny dekoracyjne Jane Churchill po prostu zachwycają a kolejne kolekcje można ze sobą dowolnie łączyć dzięki czemu zyskujemy nieskończenie wiele możliwości na stworzenie dekoracji okien.

 

Próbnik Paradise Garden, a także inne próbniki z tkaninami Jane Churchill do obejrzenia w naszym showroomie w Łomiankach koło Warszawy (ul. Pancerz 6, Łomianki).