Oryginalne gadżety- J-me uporządkuje Twoje biurko

 

Nareszcie wiosna, czas rozpocząć wiosenne porządki- a te proponujemy zacząć od biurka. Opanowanie chaosu panującego wśród długopisów, spinaczy, notatek i korespondencji nie jest proste jeśli nie jesteśmy odpowiednio przygotowani. Pomocą służą oryginalne gadżety angielskiej firmy J-me.

 

Prawdziwy powrót do przeszłości. Organizer Rewind inspirowany kasetą magnetofonową pomoże utrzymać porządek na biurku i wprowadzi nieco humoru w nudne biurowe życie. Organizer wykonany jest z plastiku i stali nierdzewnej. Dołączona taśma samoprzylepna.

Rocky to Twój najlepszy biurkowy przyjaciel. Rocky przypilnuje porządku na biurku- dzięki magnetycznemu pyszczkowi utrzyma w ryzach spinacze do papieru, pomieści 5 długopisów, gumki można założyć mu na szyję zupełnie ja obrożę, a drobiazgi wrzucić do pojemniczka w tułowiu. Rocky jest dodatkowo obciążony co zapewnia stabilność.

 

Lucky przytrzyma samoprzylepne karteczki. Wraz z podajnikiem otrzymasz 100 samoprzylepnych karteczek, tak aby Lucky mógł od razu wziąć się do pracy. Lucky może trzymać kartki we wszystkich rozmiarach. Możesz w nim przechowywać nawet 5 długopisów. Lucky jest dodatkowo obciążony co zapewnia stabilność.

 

Niewiarygodnie praktyczny organizer Casa pomoże Ci utrzymać w porządku wszystkie niezbędne drobiazgi. Do tylnej, większej komory możesz schować portfel, klucze, okulary przeciwsłoneczne, telefon komórkowy, nawigację samochodową, do mniejszej- drobniaki i klucze- wszystko pod ręką i w jednym miejscu. Casa wykonany jest z gumy.

Stojak na gumki Rafael, zabawny gadżet, który może okazać się niezbędny. Często szukamy gumek recepturek w szufladach, tymczasem mogą one być prawdziwą ozdobą biurka czy blatu kuchennego. Rafael wykonany jest z plastiku. Na dobry początek razem z Rafaelem otrzymasz 3 gumki.

Jot to idealne rozwiązanie dla osób, które na Swoim biurku lubią trzymać w jednym miejscu najważniejsze przedmioty- w tym wypadku chodzi o długopisy i kubek z napojem! Jot to niezwykły pojemnik na długopisy, który ma również podstawkę pod kubek. Dzięki temu stojakowi nie tylko zachowasz na biurku porządek ale również unikniesz plam i odbarwień pozostawianych przez kubek z gorącym napojem. Pojemnik Jot jest plastikowy.

Pojemnik na długopisy nie musi nudny i bezbarwny. Lid to seria pojemników, które wprowadzą na Twoim biurku nie tylko ład i porządek, ale także kolor i humor. Oryginalne pojemniki przypominają wyglądem skuwki długopisów. Wykonane z tworzywa sztucznego, dostępne w czterech kolorach.

Zostaw wiadomość dla rodziny lub znajomych. Notatnik Big Head to zabawny pomocnik podczas codziennych obowiązków. Dzięki niemu nie zapomnisz o umówionym spotkaniu czy liście zakupów. Notatki wyciera się za pomocą suchej szmatki, a zapisuje dołączonym flamastrem. Big Head może stać lub leżeć, również flamaster może być przechowywany na 2 sposoby- na stopach lub w dłoniach Big Head. To fajny gadżet i idealny pomysł na niezobowiązujący prezent.

J-me to angielskie biuro projektowe założone w roku 2000 przez braci Jamie'ego i Marka- absolwentów Central St. Martins College w Londynie. Łączenie w projektach ciekawych pomysłów i przemyślanego wykonania pozwoliło rozwinąć rodzinną firmę na tyle, aby stała się marką rozpoznawalną poza Wyspami Brytyjskimi. Wzornictwo J-me charakteryzuje humorystyczne, często frywolne podejście do projektowanych przedmiotów.