Do tej pory tego typu grafiki sprowadzaliśmy z zagranicy lub „szyliśmy na miarę” okazało się, że mimo wielu lat doświadczenia „cudze chwaliliśmy, swego nie znając”.

Propozycja polskich projektantów Onwall to grafiki, ilustracje, elementy typografii, które  są przenoszone na wysokiej jakości  materiał o podkładzie flizelinowym. Oryginalne wzory  to efekt  współpracy z rodzimymi artystami, którzy tworzą je z myślą o współczesnych wnętrzach.

Autorzy kolekcji mówią - „nasze produkty charakteryzuje wierne odwzorowanie kolorów, lepszy kontrast, nasycenie barw oraz trwałość.” Producenci są  nie tylko nastawieni na efekt wizualny , ale też dbają o środowisko, używając bezpiecznych, ekologicznych tuszy. Co ciekawe - tapety posiadają certyfikaty ochrony przeciwpożarowej. Materiał ten jest  odporny na zarysowania i rozciąganie,  sprawdzi się znakomicie w pokojach dzieci. Nie zawierają bowiem szkodliwych związków PVC. Tapety posiadają certyfikaty ochrony przeciwpożarowej.

Fototapety Onwall ma jeszcze jedną zaletę, w związku z tym, że ich produkcja odbywa się w Polsce, ceny są przystępne, a i czas realizacji to zaledwie kilka dni.

Jeśli szukasz niebanalnych fototapet, tapet, czy naklejek ściennych, sprawdź koniecznie kolekcję naszych twórców. Wzory graficzne w żywych kolorach lub unikatowe grafiki, które na ścianie będą wyglądać jakby były namalowane – to świetna, ponadczasowa propozycja do wnętrz.

Tapety ONWALL dostępne są w naszym sklepie - zobaczcie całą kolekcję!