Nowe, kolorowe produkty Bodum w ofercie Home&Home

Ciekawe rozwiązania, nowoczesny design i piękne kolory- to właśnie cały Bodum. W najnowszej ofercie tej firmy znajdziecie Państwo młynek i blender z linii Bistro, spieniacz do mleka Latte oraz filiżanki do espresso Pavina.

Młynek Bistro służy do mielenia zarówno soli jak i pieprzu. Przekręć w lewo, zmieli się sól, przekręć w prawo- pieprz. I to wszystko! Nie musisz stawiać na stole dwóch młynków i zastanawiać się, w którym jaka jest przyprawa. Bistro zajmuje mało miejsca i świetnie się prezentuje. Młynek Bistro łatwo się uzupełnia. Młynek zrobiony jest z plastiku pokrytego gumą- dzięki temu nie tylko oryginalnie wygląda ale także ułatwia to chwytanie młynka, szczególnie gdy a się mokre ręce- młynek Bistro na pewno się nie wyślizgnie.

Zmiana trybu życia na zdrowszy może stanowić wyzwanie pod wieloma względami. Po pierwsze potrzeba dużo silnej woli aby wytrwać w postanowieniu aby spożywać więcej owoców i warzyw, czy to w postaci soków, czy zup. A kiedy już zdecydujesz się na zmiany, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, który sprawi, że przygotowywanie dań z nowego menu będzie proste, szybkie i przyjemne. Blender Bistro jest idealny zarówno do przygotowywania przepysznych owocowych smoothies jak i zdrowych sycących zup. Dzbanek blendera wykonany jest z materiału odpornego na wysokie temperatury i wytrzymałego. Rączka dzbanka pokryta jest gumą- ułatwia to chwytanie dzbanka. Podstawa blendera również pokryta jest gumą. Dzbanek i pokrywka mogą być myte w zmywarce.

Kubki Pavina wykonane są z porcelany i wyposażone w sylikonową opaskę. Dzięki tej opasce nie tylko nie oparzysz się gdy w kubku jest gorący napój. Opaska chroni też kubek przed wyślizgnięciem się z ręki. Kubki Pavina można myć w zmywarce.

Dzięki wspaniałemu pieniaczowi Latte perfekcyjna piana powstanie po przyciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Spieniacz do mleka Latte to całkowita nowość- spirala spieniacza nie tylko kręci się w lewo i w prawo ale także porusza sie do góry i do dołu- dzięki temu wpompowuje do mleka więcej powietrza i sprawia, że pianka jest bardziej puszysta. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów należy używać zimnego, odłuszczonego mleka. Aby pianka była ciepła, po ubiciu można wstawić spieniacz do mikrofalówki.

Wszystkie produkty Bodum dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Bodum to rodzinna firma, która powstała w 1944 roku w Danii. Została założona przez Petera Boduma. Już w latach 60. firma Bodum odnosiła międzynarodowe sukcesy, dzięki produktom, które są niedrogie, funkcjonalne i najwyższej jakości. Po ogromnym sukcesie kawiarki Santos, w 1974 roku powstała pierwsza kafetierka Bodum Bistro. W 1978 roku firma przeniosła swoją siedzibę do Szwajcarii i zaczęła otwierać sklepy na całym świecie m.in. w Paryżu, Tokyo, Nowym Jorku, Sydney i wielu innych. Od roku 1974 Firma Bodum wyprodukowała ponad 100 milionów kafetierek i 30 milionów zaparzaczy do herbaty. Produkty Bodum cieszą się ogromnym powodzeniem i są sprzedawane są w 55 krajach.