Instrukcja naklejania naklejek na ścianę 
Przed naklejaniem:
 
- rozłóż naklejkę „na płasko” i pozostaw w temperaturze pokojowej na 24 godziny. W ten sposób PCV, z którego zrobiona jest naklejka przyjmie temperaturę pokojową i „rozluźni się”.
- upewnij się, że powierzchnia, na którą będzie naklejana naklejka jest czysta, sucha i gładka. W razie potrzeby, powierzchnię należy odtłuścić odpowiednim środkiem czyszczącym.
- naklejki można układać na tapetach z niewielką strukturą, np. typu Duplex, winylowanych, na flizelinie.
- dokładnie przeczytaj instrukcję naklejania naklejek
 
Niezbędne narzędzia pomocnicze:
 
Nożyczki, karta plastikowa (kształtem i rozmiarem podobna do karty kredytowej)
 
Przygotowanie:
 
Obejrzyj dokładnie pod kątem ewentualnych wad następujące 3 elementy składowe  naklejki:
a)     wierzchnią ochronną przeźroczystą folię (jeżeli występuje)
b)     naklejkę właściwą
c)      papier ochronny na spodzie  naklejki
 
Jeśli to konieczne wytnij według rysunków instruktażowych poszczególne elementy naklejki, ułóż w odpowiedniej konfiguracji na stole tak aby odwzorować docelowy wzór jeszcze przed naklejeniem.
 
Naklejanie:
  1. Połóż naklejkę na stole przezroczystą folią zabezpieczającą skierowaną do góry. Przezroczystą folię (jeśli występuje) wygładź kantem plastikowej karty tak aby dokładnie przywarła do naklejki właściwej.
  2. Odwróć naklejkę tak aby tym razem leżała na stole papierem ochronnym do góry. Odklej ok. 20 cm papieru a przezroczystą folię z właściwą naklejką przytrzymaj drugą ręką tak aby pozostała na stole.
  3. Odetnij odklejony papier od przezroczystej folii, na której pozostała naklejka właściwa.
  4. Nie usuwając przezroczystej folii naklej na docelową powierzchnię część naklejki z której usunięty został papier. Na tym etapie tylko ta część naklejki powinna być przyklejona do dekorowanej powierzchni.
  5. Stopniowo usuwaj pozostały papier a podczas tej czynności wygładzaj naklejkę krawędzią plastikowej karty tak aby usunąć ewentualne pęcherze i aby naklejka właściwa dobrze przywarła do dekorowanej powierzchni.
  6. Ostrożnie odklej przezroczystą folię idąc z góry do dołu obserwując czy naklejka dobrze przywarła do powierzchni dekorowanej i czy się nie odkleja.
 
NIE JEST MOŻLIWE ZMIANA POZYCJI NAKLEJKI JEŻELI JUŻ RAZ PRZYWARŁA DO DEKOROWANEJ POWIERZCHNI
 
Dodatkowe uwagi
Jest możliwe, że naklejka nie przyklei się w pełni do tapet winylowanych i z połyskiem. W takim przypadku przetrzyj powierzchnię, na której ma być zastosowana naklejka, ściereczką delikatnie zwilżoną spirytusem, poczekaj aż powierzchnia wyschnie a potem dokonaj naklejania. Spirytus nie niszczy tapet winylowych. Naklejki nie można czyścić rozpuszczalnikiem.
Aby na stałe usunąć naklejkę ze ściany, ogrzewaj ją suszarką do włosów i delikatnie odklej.
Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Nie należy stosować naklejek blisko źródeł ciepła.