W ofercie sklepu www.homehome.pl jest szeroka gama naklejek na ścianę firm Creative Stickers for Kids oraz Feel At Home. Naklejki na ścianę prezentowanych producentów zostały stworzone przede wszystkim z myślą o dzieciach, ale jest też wiele propozycji, które można wykorzystać w „dorosłych” pokojach, salonie, jadalni czy sypialni.
Naklejki na ścianę Creative Stickers fo Kids wykonane są z tworzywa PCV. Jest ono trwałe i odporne na zmywanie. Można je przyklejać na gładkie powierzchnie, takie jak ściany, lustra, meble. Możesz skorzystać z szerokiej gamy wzorów, łączyć je ze sobą aby stworzyć niepowtarzalną aranżację i zupełnie odmienić swój dom.
Naklejki na ścianę Feel At Home to nie tylko oryginalne motywy i piękne kolory. Naklejki te występują w wersji na ścianę oraz na okno. Daje to możliwość tworzenia pięknych kombinacji naklejek.
Naklejki na ścianę są obecnie niezwykle modne. Pasują zarówno do wnętrz o wystroju tradycyjnym, jak i do wnętrz nowoczesnych. Trzeba jednak pamiętać, aby dobierając naklejki zwrócić uwagę, czy te konkretne wzory i kolory zgrają się z meblami i dekoracjami w naszym domu. Naklejki na ścianę to efektowne ozdoby, które dodadzą wnętrzom stylu, koloru, a także je rozweselą. Postaw na nowatorskie sposoby dekorowania ścian i spraw, że twój dom będzie wyjątkowy.
Naklejki na ścianę dają Ci możliwość wprowadzenia bardzo widocznych bądź bardzo subtelnych zmian- w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Każdy może znaleźć motyw, który przypadnie mu do gustu a ich naklejanie jest dziecinnie proste.

autorka: J. Łukaszczyk