Naklejki na ścianę dla dzieci to prosty i bardzo ciekawy sposób, aby pokój dziecka stał się bardziej kolory i na przykład ukazywał zainteresowania malucha. Naklejki na ścianę dla dzieci firmy Creative Stickers for Kids są stworzone by cieszyć i dekorować.
Toise to cudowna naklejka, która nie tylko wprowadzi wiele koloru do pokoju dziecka, ale jest też miarką, na której można zaznaczać wzrost dziecka- za kilka lat będzie to piękna pamiątka z czasów dzieciństwa. Z kolei ABC to zestaw literek, z których możesz wykleić na ścianie na przykład imię dziecka.
Na www.homehome.pl dostępne są naklejki na ścianę dla dzieci, które przypadną do gustu i chłopcom, i dziewczynkom. Birdy, Bijou czy Fairy spełnią marzenia każdej małej księżniczki. A Traffic, Fireman czy Cosmos pozwolą każdemu chłopcu poczuć się jak bohater.
Naklejki na ścianę dla dzieci to nie tylko dekoracje pokoju- możesz nimi również okleić ściany w łazience czy nawet wannę. Do wodnych przygód znakomicie pasują Marin i Duck- w takim towarzystwie dziecko na pewno pokocha kąpiele.
Home&Home oferuje również szeroką gamę tapet i fototapet. Tego typu naklejki na ścianę dla dzieci pokrywają większą powierzchnię i staja się stałym elementem dekoracji pokoju. Elle Deco Kids to zabawna kolekcja tapet dla dzieci i młodzieży. W tej kolekcji królują subtelne, neutralne barwy połączone z dodatkami w intensywnych kolorach. Szeroka gama kolorów, duży wybór wzorów daje możliwość wielu ciekawych aranżacji.Kolekcja dla dzieci Jimbo firmy Esta for Kids to przyjazne i świeże nadruki zwierząt: żyraf, delfinów, koni. Jimbo łączy te nadruki z modnymi wielokolorowymi paskami oraz szeroką gamą gładkich kolorów. Dla chłopców są tapety tematyczne z samochodami, orkami i w paski. Specjalnie do pokoi niemowląt powstał delikatny, słodki wzór ze zwierzętami, takimi jak żyrafy i słonie. A wszystko to w pięknej palecie subtelnych kolorów.
Naklejki na ścianę dla dzieci to także ciekawe fototapety Altas Wallcoverings. Maluchy mają do wyboru słodkie obrazki, zdjęcia zwierząt, bądź, dla odważnych, pioruny, rekiny i myśliwce. Jest też specjalna seria fototapet do pokoi niemowląt- subtelne barwy i napisy „baby girl” lub „baby boy”.