Marynistyczne motywy we wnętrzu
Honore de Balzac uznał żaglowiec pod pełnymi żaglami za jedną z najpiękniejszych rzeczy na świecie. I któż się z pisarzem nie zgodzi… Motywy marynistyczne nigdy nie wychodzą z mody – zdobią wnętrza od niepamiętnych czasów. W Home&Home prawdziwa gratka nie tylko dla żeglarzy – dostępna jest już wspaniała kolekcja tapet i fototapet spod ręki holenderskich projektantów. Kolekcja ta jest na tyle uniwersalna, że świetnie sprawdzi się w eleganckim salonie, romantycznej sypialni czy pokoju dziecka.

Znakomicie dobrane kolory - odważne, nowatorskie połączenia i klasyczne, subtelne barwy. Tapety zarówno we wzory jak i gładkie, które będą świetnym uzupełnieniem. Kolekcja Regatta Crew składa się z tapet, fototapet, tkanin i gotowych kompletów pościeli. Wszystkie elementy można ze sobą idealnie połączyć.

Marynistyczna kolekcja Regatta Crew wniesie do Twojego domu powiew świeżości. Wzory wykorzystane w tej kolekcji przywodzą na myśl otwarte wody oceanu. Szkice żaglówek, nazwy portów, róże wiatrów- wszystko czego może oczekiwać wielbiciel żeglowania.
Kolekcja tapet tkanin i fototapet to prawdziwa perełka wśród produktów wyposażenia wnętrz. Piękne żaglówki uchwycone na pełnym morzu oraz pełne uroku zdjęcie latarni morskiej - dzięki takim obrazom w domu zapanują wieczne wakacje.
Szeroki wybór pasków, paseczków i kratek daje możliwość stworzenia ponadczasowego wnętrza. Ciekawe kombinacje różnych odcieni barw urozmaicają możliwość dobierania innych elementów dekoracji wnętrz. Pasy mogą być znakomitym uzupełnieniem jednolitego wystroju.  
Holenderska firma Esta Home szczyci się tym, że choć inspiracje do ich produktów zbierane są na całym świecie, to samo projektowanie odbywa się już w Holandii. Esta Home chce, aby ich produkty wprowadzały do Twojego domu ciepło, piękne kolory i sprawiały, że każde pomieszczenie będzie bardziej przytulne. Kolekcje tapet i fototapet Esta Home mają ułatwiać koordynowanie poszczególnych elementów wystroju wnętrz - tapet, zasłon, obić mebli. Produkty firmy sprzedawane są na całym świecie, między innymi w Paryżu, Londynie, Mediolanie i Tokyo. Te fototapety i tapety idealnie pasują zarówno do pokoi dziecięcych jak i młodzieżowych. Być może dzięki nim u  naszych pociech pojawi się myśl o żeglarskiej przygodzie.
 
Tapety Regatta Crew- 209zł/rolka 0,53x10m , www.homehome.pl
Tkaniny Regatta Crew- 122-144zł/1,6x1m, www.homehome.pl
Fototapeta 270x372cm 3119zł ,www.homehome.pl
Fototapeta1 270x372cm 3119zł , www.homehome.pl
Autorka : J. Łukaszczyk Home&Home
Zdjęcia: archiwum WWW.homehome.pl