Home Decor 2011

Home&Home tradycyjnie już uczestniczyło w święcie designu, czyli w targach Home Decor i Arena Design w Poznaniu. W tym roku wśród wystawców nie mieliśmy faworyta, nasz zachwyt za to wzbudziły prace studentów Uniwersytetu Artystycznego. W ramach programu PE-P młodzi, kreatywni ludzie mieli możliwość zrealizowania swych projektów. A my mogliśmy…podziwiać gotowe formy.
 
Siedzieliśmy, kołysaliśmy i zachwyciliśmy się …
 
Bouli – kołyszące się siedziska wydają się swobodnie unosić w przestrzeni. Nieregularna forma Bouli umożliwia przyjmowanie wygodnych pozycji. Dla nas projekt J. Pawlikowskiej, O. Mężyńskiej i U. Bargieł z pewnością wpisze się w świat współczesnego designu.
 
 
 
 
Młode projektantki przedstawiły także Cuber, czyli system siedzisk modułowych przeznaczony do kreacji publicznej przestrzeni. Różnorodność barw, wygoda i świetne proporcje to zalety projektu Cuber.
 
 MULTI to projekt modułowego systemu regałowego. Według projektanta Kuby Blimela każdy regał może być inny – proste elementy można dowolnie aranżować. Gratulujemy pomysłu
 
Życzymy projektantom, którzy są na początku swej drogi, by nie zatracili swej pasji, kreatywności i by wciąż poszukiwali inspiracji. 
Festiwal Arena Design udowodnił, ze nie brakuje nam wielkich talentów. Teraz trzeba o nie dbać, i pomóc, by  ich projekty nie zostawały tylko na papierze.
 
Autorka: Anna Zeman, Home&Home