Z tęsknoty do dzieciństwa…

Któż z nas nie tęskni za smakami dzieciństwa. Taką podróż w czasie możemy odbyć dzięki garnkom Aromapots. Jest to dzieło austriackich projektantów, którzy złożyli hołd wspomnieniom z dzieciństwa, gdy zapachy gotowanych przez babcię dań rozchodziły się po całym domu. Te wspomnienia zostały przedstawione tu w zupełnie nowej formie. Asceza, ekologia i funkcjonalność - główne zalety Aromapots. Oryginalny kształt sprawia, że garnki można przechowywać jeden w drugim, durszlak może służyć także do gotowania na parze, a pokrywka każdego garnka znakomicie sprawdzi się jako podstawka pod garnek. Aromapots to garnki emaliowane - jedzenie w nich gotowane zachowuje smak i aromat, stąd nazwa kolekcji.  
 
Ekogarnki
Garnki Aromapots są idealne także dla osób, które dbają o środowisko naturalne, gdyż naczynia emaliowane można w 100% poddać recyklingowi, a jeśli odpowiednio o nie dbamy będą nam służyły przez wiele lat. Garnki są energooszczędne dzięki wydajnemu przewodzeniu ciepła. Są odporne na zadrapania, łatwe do czyszczenia (można myć w zmywarce) i odpowiednie do wszystkich kuchenek (także indukcyjnych), można ich używać w piekarniku.
Aby garnki służyły nam długo, trzeba o nie odpowiednio zadbać: nie można ich podgrzewać kiedy są puste, gorące garnki trzeba pozostawić do ostygnięcia. Przypalone i przywierające resztki można łatwo usunąć gotując w garnku wodę i myjąc potem garnek płynem do zmywania i czystą szczoteczką do mycia. Garnki należy dokładnie wycierać po umyciu. Osad z kamienia łatwo usunąć octem. Do garnków emaliowanych nie wolno stosować agresywnych środków czyszczących, drucianych szczotek, drucianych zmywaków i proszków czyszczących. Warto wiedzieć, że garnki te są odpowiednie dla osób uczulonych na nikiel.
Sklep Home&Home oferuje garnki Aromapots po atrakcyjnych, obniżonych cenach. Wszystkie garnki Aromapots dostępne są w kolorach białym i szarym, a wybrane modele w kolorach: zielony, turkusowy, oberżyna. Smacznego !