Najnowsze kolekcje Eijffinger

Holenderska firma Eijffinger powstała w 1875 roku. Od ponad 135 lat firma tworzy ekskluzywne i niezwykle ciekawe kolekcje tapet i tkanin, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W studio projektowym Eijffingera pracują najlepsi projektanci- dzięki temu firma jest jednym z liderów na rynku dekoracji wnętrz. Znakomita jakość produktów i innowacyjne wzory zapewniają produktom Eijffinger popularność na świecie- tapety i tkaniny Eijffinger dostępne są w ponad 90 krajach.

Kolekcja Wallpaper Wonders to zbiór wyjątkowych fototapet. Fototapety te są idealne do salonu, sypialni i pokoju dziecka, jak i również do miejsc publicznych np. kawiarni. Piękne, niezwykle pomysłowe i świetnej jakości- to właśnie fototapety Eijffinger. W kolekcji tej dostępne są również gładkie tapety- idealne koordynaty do fototapet. Fototapety dostarczane są w panelach o szerokości 46,5cm.

Kolekcja tapet Chic zachwyci wielbicieli nowoczesnych wnętrz. Odważne kolory i ciekawe wzory to wizytówka tej kolekcji.

Kolekcja Fleurique to połączenie mocnych, wyrazistych kolorów oraz wzorów inspirowanych naturą. Eijffinger Fleurique ożywi każde wnętrze. W tej wyjątkowej kolekcji znajdziesz zarówno małe, delikatne kwiatki jak i duże bujne kwiaty.

Zapraszamy do obejrzenia próbników tapet i fototapet Eijffinger w naszym showroomie w Łomiankach koło Warszawy (ul. Pancerz 6, Łomianki).