Gadżety wprost z Australii

W zabawie i szaleństwie jest metoda – właśnie takie założenie mają fantazyjne produkty Dreamfarm W zaledwie kilka lat ich produkty podbiły serca ludzi na całym świecie. Barwnie, tanio i funkcjonalnie możesz ozdobić swoją kuchnię, czy łazienkę dzięki zwariowanym produktom australijskiej firmy. Mamy nadzieję, że nowości Dreamfarm przypadną Wam do gustu.

Farma Marzeń- to kolejny producent, którego produkty włączamy do oferty naszego sklepu. Dreamfarm to australijska firma założona w 2003 roku. Dreamfarm proponuje proste, aczkolwiek nowatorskie, rozwiązania naszych codziennych problemów w kuchni. Ich produkty są oryginalne zarówno pod kątem wyglądu jak i funkcji jakie maja spełniać.

Prosty przykład - uchwyt wielofunkcyjny Jot. Niby zwykły wieszak z przyssawką.  A jednak Jot ma tą przewagę nad innymi wieszakami, iż posiada 2 bolce. Dzięki temu wszystko co na nim powiesisz będzie się świetnie trzymało. Dodatkowym atutem Jot jest szeroka gama kolorystyczna, w jakiej jest on dostępny. Zabawna ozdoba kuchni, łazienki, biura.

Kolejny przykład trochę szalonego, ale w rzeczywistości bardzo funkcjonalnego produktu,  to nożyczki do pizzy Scizza. Krojenie pizzy w domowych warunkach to zawsze problem, potrzebny jest bardzo ostry nóż, a placek najlepiej kroić na twardej desce. Scizza rozwiązuje oba problemy- możesz szybko „pociąć” pizzę na własnym talerzu. Dodatkowo Scizza pomoże zaserwować pokrojone kawałki. A jeśli pizza Ci się znudzi, nie musisz od razu chować Scizzy do szuflady- świetnie sprawdzi się jako nożyczki do surowego ciasta, papieru czy tkanin.

Uniwersalny nóż Oni to bardzo wszechstronny pomocnik kuchenny - pokroi, posmaruje i nawet pomoże zapakować kanapkę w folię. Oni świetnie nadaje się do krojenia chleba oraz innych produktów potrzebnych do stworzenia idealnej kanapki. Kiedy przygotujesz już wszystkie składniki, Oni pomoże posmarować pieczywo masłem, a gdy kanapka będzie już gotowa, odkryjesz kolejny sekret tego niezwykłego noża. Oni wyposażony jest w mini nożyk umieszczony w rękojeści - idealny do cięcia folii do pakowania kanapek.

Dodatkową zaletą Dreamfarm jest to, iż firma ta troszczy się o środowisko. Ich produkty sprzedawane są bez opakowań, zaopatrzone jedynie w metkę- dzięki temu nie generują śmieci.

Autorka: Joanna Łukaszczyk