Dekoracje ścienne 

Dekoracja ściany sięga zamierzchłych czasów, kiedy to ludzie pierwotni wykorzystywali powierzchnię ściany do umieszczania tam malowideł, znaków. Malowidła i piktogramy stały się częścią kultury. Już wówczas człowiek chciał wyróżnić się, zapisać i w sposób świadomy wykorzystać tę powierzchnię. Ściana do tej pory jest podstawowym elementem architektury.
 
Obecnie mamy szereg możliwości dekoracji ściany. Dostępnych jest wiele technik i osiągnięć architektury. Oprócz malowania ściany, czyli podstawowej techniki dekoracyjnej, możemy korzystać z gotowych naklejanych powierzchni-tapet i naklejek ściennych, które w szybki i łatwy sposób pozwolą zmienić wnętrze, nadać mu charakteru. 
 
Naklejki ścienne
W ofercie Home&Home znajdują się naklejki ścienne proste w montażu, o fantazyjnych wzorach, zgodnych z najnowszymi trendami. Można je  bez problemu usuwać, stanowią więc idealne rozwiązanie, dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dekoracją wnętrz, bądź lubią częste zmiany wystroju. Niezależnie od tego czy wystrój w Twoim domu jest tradycyjny czy nowoczesny, niezależnie od kolorystyki, która dominuje w pomieszczeniach z pewnością znajdziesz idealny wzór naklejki.
 
Bajkowy pokój dziecka
Naklejki ścienne polecamy również do pokoju dziecięcego. Fantazyjne wzory naklejek przeniosą Twoje dziecko do świata marzeń, rozświetlą pokoik wszystkimi kolorami tęczy i przez wiele lat będą dodawać mu uroku.
Montaż naklejek ściennych jest bardzo prosty. Naklejki są samoprzylepne, więc nie potrzebujesz nawet kleju. Pamiętaj, że można je umieszczać tylko na gładkich powierzchniach takich jak ściany, okna, lustra, kafelki bądź meble. Musisz upewnić się, że powierzchnia w miejscu, w którym chcesz przykleić naklejkę, jest czysta i sucha. Dzięki temu naklejka będzie się lepiej trzymała.
 
Sposób naklejania
 Gdy podejmiesz już decyzję, wystarczy, że odkleisz naklejkę od arkusza i przykleisz do ściany, aby być pewnym, że naklejka będzie dobrze się trzymała możesz ją lekko docisnąć. I gotowe! Prawdopodobnie wybranie odpowiedniego miejsca i zaprojektowanie oryginalnej aranżacji zajęło ci więcej czasu niż samo naklejanie. Jeśli zmienisz zdanie i zechcesz mieć naklejkę w innym miejscu? Wystarczy, że masz w domu suszarkę do włosów. Podmuchaj suszarką na naklejkę, aby się lekko ogrzała, a następnie odklej ją od ściany. Bądź delikatny, uważaj aby naklejka się nie zniszczyła. Umieść ją w miejscu, które bardziej Ci odpowiada.