Do kategorii dekoracja wnętrz zaliczyć możemy wszelkie ozdoby, również ozdobne przedmioty użytkowe. Wspaniałym przykładem mogą być na przykład zegary. W ofercie sklepu Home&Home mamy szeroki wybór zegarów NexTime. Taki zegar nie tylko pokaże godzinę, ale ozdobi także ścianę, czy to w salonie, czy w sypialni bądź pokoju dziecka.
Czym byłaby dekoracja wnętrz bez lamp i żyrandoli. To one tworzą atmosferę w domu. Odpowiednio dobrane oświetlenie może zupełnie odmienić wnętrze. Na www.homehome.pl znajdziecie Państwo niezwykle oryginalne i nowoczesny lampy Holmegaard i LZF.
Dekoracja wnętrz to także rzeczy mniejsze, można wręcz powiedzieć detale. Mają one jednak ogromny wpływ na całokształt. Świecznik, który ustawisz na komodzie czy stole, może okazać się wyjątkowo atrakcyjną dekoracją. Takie na pewno są świeczniki Rosendahl, Menu czy Artefe. Uwagę należy zwrócić także na wazony, gdyż piękne kwiaty będą wyglądały jeszcze lepiej jeśli dobrze je zaprezentujemy. Dlatego polecamy wazony Ritzenhoff.
Zajmijmy się teraz jadalnią, gdyż dekoracja wnętrz to także, dbanie o to by nasz stół zawsze prezentował się idealnie. Dzięki temu nawet niezapowiedzianych gości przyjmiemy bez skrępowania. Nie tylko wazon czy świecznik może się tu przydać. Elegancka misa, czy oryginalna patera przyciągnie świetnie sprawdzi się w roli dekoracji stołu. Takie właśnie misy znajdziecie Państwo wśród produktów firm Tramontina i Hoganas Keramik, a dla osób lubiących piękne kolory i zabawne kształty polecamy miski i misy Sagaform.
Dekoracja wnętrz nie ogranicza się tylko do używania przedmiotów, które są w domu niezbędne. Nie każdy na przykład potrzebuje kosza na gazety. A szkoda, bo kosz lub stojak na gazety również może być elementem dekoracji. Tak jak stojak na magazyny Float J-me, czy pojemnik na gazety Milano firmy Koziol.
Dekoracja wnętrz to prawdziwe wyzwanie. Nie jest łatwe dobranie wszystkich elementów tak, by stworzyły idealną kompozycję, ale warto próbować, gdyż efekt może być zdumiewający.