Realizując ten projekt, zdawaliśmy sobie sprawę, że kwestia tkaniny i dekoracji okien  to jedna z  najistotniejszych kwestii.  To właśnie zasłony i rolety rzymskie mocno wpływają na klimat wnętrza.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie w pasy uszyte z angielskiej tkaniny w pięknym odcieniu szafiru idealnie komponują się z zasłonami uszytymi z gładkiej tkaniny, co ważne wybranej z tej samej kolekcji.

Rolety rzymskie  świetnie spełniają swoją funkcję, zazwyczaj podciągnięte do pewnej wysokości odcinają zbyt dużą ilość światła i nawet przy dużym nasłonecznieniu domownicy czują się komfortowo.   

Idealnie dobrana czarna, prosta pasmanteria świetnie podpina dekoracyjne zasłony. Dobrym wyborem Inwestorów był także czarny karnisz zakończony dekoracyjnymi kulami. 

Ciepło, poduchowo

Gdy projektowaliśmy dekoracje okien, wiedzieliśmy, że Klienci marzą o pięknych poduchach  i wałkach dekoracyjnych. Ma być pięknie i komfortowo ! Niebanalne poduchy z tkaniny w pepitkę, wykończone lamówkami z białego aksamitu, czy podłużne poduszki w pasy w głębokim granacie stanowią  w tym wnętrzu wisienkę na torcie! Łączenie tkanin, faktur, struktur i kolorów to prawdziwa uczta kreatywności.

Praca to nasza pasja !

Dzięki takim projektom dekoracji wnętrz widzimy jak wielki sens ma nasza praca.  To dodaje skrzydeł. Jak zwykle wielkie podziękowania dla naszych wspaniałych Klientów za możliwość udostępniania zdjęć realizacji.