Fototapety z dawką adrenaliny

 Wydaje się,  że w przestrzeni mieszkalnej wszystko już było, a jednak…surwiwalowe wyczyny jako grafiki na ścianie to temat, który od niedawna proponują projektanci.  I nic dziwnego, jest to odpowiedź na nasze wewnętrzne potrzeby. W każdym z nas drzemie marzenie bardziej lub mniej ugruntowane o przekraczaniu własnych ograniczeń, poznawaniu naszych możliwości.

 

Surferzy, himalaiści, narciarze, rowerzyści – wyczynowcy w dynamicznych ujęciach to wyjątkowa propozycja fototapet dla wyjątkowych osób. To właśnie na kolekcję fototapet Adventure czekali z niecierpliwością wielbiciele aktywnego wypoczynku. Przepiękne fototapety Mr Perswall dostępne są już w Home&Home.

Zgodnie z filozofią nasz świat tworzą 4 żywioły: ziemia, woda, ogień i powietrze. Natura, żywioły ziemi  z niesłabnącą siłą fascynują i stanowią wyjątkową inspirację dla projektantów. Stąd wykorzystanie ich nie tylko w tkaninach, fototapetach jak również pozostałych, drobnych elementach wystroju.

Od wieków ludzie uciekając w sport, w ruch spełniają swe wewnętrzne cele. I właśnie teraz nasze pasje, tęsknoty, marzenia, wyzwania możemy wprowadzić do naszych domów i mieszkań poprzez fototapetę. Odpowiednio dobrana aranżacja wnętrza uzewnętrzni osobowość jego właściciela.

Projektanci fototapet, czy tapet wzbogacają ofertę o  dynamiczne, przepełnione energią, ruchem  oraz wyjątkową naturalną kolorystyką fototapety, które przedstawiają zmagania człowieka z tymi czterema podstawowymi żywiołami.

Produkty firm Esta Home, Wonders Eijffinger, Atlas Wallcovering,  a w szczególności  nowa kolekcja Adventure Mr Perswall, to niezła dawka adrenaliny. Surwiwal to często odpowiedź na szarą codzienność. Dzięki Adventure możemy zatrzymać niepowtarzalne chwile już nie tylko na zdjęciach, czy w komputerze, ale także na fototapetach. Obrazy ukazane na ścianie z pewnością  sprawią, że wspomnienia  wakacyjne, przeżyte przygody zagoszczą w naszych sercach na dłużej,  a jednocześnie zapewnią naszemu wnętrzu jedyny i niepowtarzalny klimat.

Niezwykła jakość wydruków fototapet powoduje, że możemy uchwycić dynamikę ruchu, możemy poczuć emocje  towarzyszące danemu wydarzeniu bez potrzeby zanudzania gości długimi opowieściami o naszych dokonaniach. We własnym pokoju możemy poczuć   niczym nieograniczoną wolność stojąc na szczycie góry, nurkując w ocenie, przemierzając bezkresną pustynię, pokonując dziesiątki kilometrów na rowerze, wzbijając się w przestworza czy surfując po morzu.

Tekst: Małgorzata Mojżeszek , WWW.homehome.pl