Tkaniny Abracadabra- zaczaruj świat dziecka

Tkaniny i tapety z kolekcji Abracadabra uwodzą niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Prawdziwa ekstrawagancja dla dzieci. Świat widziany przez różowe okulary- słonie są królami, pałace pokryte złotem, niebo pełne jest samolotów a zabawa trwa w najlepsze.

 

 

Wśród wzorów dla dziewczynek pierwszeństwo mają jaskrawe kolory. Prześliczne tkaniny wzbogacone są kwiatowymi haftami i złotymi nitkami. Niezwykle dziewczęce są też doszyte do tkanin pliski i wstążeczki.

 

 

Tkaniny dla chłopców mają wprowadzać atmosferę, która sprzyja zabawie i rozwija wyobraźnię. Kolory są bardziej stonowane, tkaniny są gładkie, w pasy lub kratkę. Wspaniałym elementem dekoracyjnym są aplikacje z niedźwiedziami polarnymi, pingwinami i Eskimosami.

 

 

Dopełnieniem kolekcji są tapety, które idealnie komponują się z tkaninami Abracadabra.

 

 

Wszystkie wzory powstały z myślą stworzenia pokoików, w których dzieci po prostu będą uwielbiały się bawić. Na stronach naszego sklepu prezentujemy tylko wybrane wersje kolorystyczne- większość wzorów dostępna jest także w innych kolorach. Zapraszamy do obejrzenia próbników z tkaninami i tapetami Camengo w naszym showroomie w Łomiankach koło Warszawy (ul. Pancerz 6, Łomianki).