Tkaniny Jane Churchill  o zapachu lata...

Przepiękne zasłony, rolety z wysokogatunkowych tkanin wprowadzają do wnętrza ciepło, styl i klimat. W Home&Home jest już dostępna najnowsza kolekcja tkanin Jane Churchill.   

Kolekcja Mayflower Jane Churchill to zbiór tkanin obiciowych, tkanin na zasłony, roletki i poduchy. Kolekcja charakteryzuje się romantycznymi wiosennymi kolorami i pięknymi wzorami drukowanymi i haftowanymi na tkaninach. Wysokiej jakości, naturalne materiały po prostu zachwycają.

Kwiaty, pasy, liście w najnowszej kolekcji Jane Churchill odświeżą każde wnętrze. Kolory, zarówno te intensywne jak i te subtelne sprawią, że w domu nastanie wieczna wiosna. Mayflower Jane Churchill to kolekcja, która rozświetli Twój dom nawet w pochmurne dni.

 

 

Firma Jane Churchill zbudowała swoją międzynarodową reputację tworząc świeże projekty, które współgrają ze sobą tak, by powstał szeroki wachlarz możliwości połączenia ich zarówno w sposób nowoczesny jak i tradycyjny. Wciąż rozwijająca się paleta kolorystyczna sprawia, że każda nowa kolekcja Jane Churchill odpowiada aktualnym trendom i pozwala udekorować dom dokładnie w taki sposób, jaki tylko sobie wymarzysz.

Kolekcja Mayflower Jane Churchill jest już dostępna w sklepie HomeHome.pl. Na stronach naszego sklepu prezentujemy tylko wybrane wersje kolorystyczne- większość wzorów dostępna jest także w innych kolorach. Zapraszamy do obejrzenia próbników z tkaninami Jane Churchill w naszym showroomie w Łomiankach koło Warszawy (ul. Pancerz 6, Łomianki). Home&Home oferuje nie tylko tkaniny, ale także kompleksową dekorację wraz z pomiarami.

napisz do nas: info@homehome.pl lub umów się  na wizytę 22 498 17 82.