Fototapety dla dzieci

Dzieci już od momentu urodzenia czują i obserwują świat wokół siebie. To ważne, by stymulować ich zmysły. Jeśli zastanawiasz się nad wystrojem pokoiku dla dziecka i gubisz się w zalewie chińskich produktów z hipermarketów, kiczowatych wzorów, dobrze trafiłeś.  

  Proponujemy kilka doskonałych rozwiązań. Wystarczy wokół łóżeczka stworzyć ciepłą atmosferę, przyklejając gustowną tapetę w pastelowych kolorach. Spokojne kolory, przepiękne wzory możesz odnaleźć w kolekcji Evolution 4. Wystarczy spojrzeć na  fototapetę Baby Boy, czy Baby Girl, by niewinny design pobudził dziecięcą wyobraźnię. Z pewnością Twojemu Skarbowi przypadną do gustu ciepłe wzory i napisy.
 
 
 
 
A może powitać Malucha na świecie ofiarując mu pokój z fototapetą Happy Birthay.
 
 
Te delikatne barwy, gustowny przyjaciel w kształcie kurki to wspaniały pomysł na uniwersalną ozdobę ściany dziecinnego pokoiku. Fototapety Atlas Wallcoverings są cyfrowo drukowane na fizelinie. Belgijska firma zajmuje się produkcją tapet i fototapet od 10 lat.  
 
 
 
Jeśli Twoje dziecko jest „chodziaczkiem” i chcesz ubarwić jego świat, wybierz kolekcję Hide&Sick Mr. Perswall.  To prawdziwy hit naszego sklepu. Ta kolekcja zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta.
Fototapeta ABC You wprowadzi Twoje dziecko w świat liter i książek, jeśli wybierzesz fototapetę Whole, z pewnością Twoja pociecha utrwali sobie geograficzne zakątki świata.
 
Jest też coś dla poszukiwaczy skarbów – fototapeta Treasure Map.
 
 
 
Przyszedł czas na nastolatka, tu także wybór fototapet ogromny, choć temat jest najtrudniejszy, bo i wiek trudny. Wystarczy jednak, że nasze dziecko ma jakąś pasję i dostosować do niej wybór fototapety. Żeglarzom możemy zaoferować kolekcję Regatta Crew. Marynistyczna kolekcja Regatta Crew wniesie do pokoju dziecka  powiew przygody.
 
 
 
Do fototapety możemy dobrać idealnie dopasowaną tapetę, a nawet pościel.
Wzory wykorzystane w tej kolekcji przywodzą na myśl otwarte wody oceanu. Szkice żaglówek, nazwy portów, róże wiatrów - wszystko czego może oczekiwać wielbiciel żeglowania.   
Szukaj więc w naszych zasobach fototapety Twoich marzeń. Jeśli chcesz, by pomogły Ci życzliwe osoby,  przyjdź do naszego sklepu w Łomiankach, przy ul. Pancerz 6. Oferujemy największy wybór fototapet, nie tylko dla dzieci.
 
Autorka: Anna Zeman
Zdjęcia: Home&Home