Aktualnie przebywasz w:

tkaniny Villa Nova

 

 

  

TKANINY VILLA NOVA- DYSKRETNA ELEGANCJA

 

 

Marka Villa Nova powstała w 1995 roku. Villa Nova to część Grupy Romo, z zupełnie oddzielnym zespołem projektantów. Filozofia marki to tworzenie praktycznych i uniwersalnych kolekcji tkanin. Utalentowany zespół projektantów odpowiedzialny jest za rozwój kolekcji tkanin drukowanych, tkanin dekoracyjnych, firan. Kolekcje Villa Nova uzupełnione są tkaninami gładkimi i pół gładkimi.  

 

Grupa Romo została założona w 1902 roku. Jest to rodzinny biznes z siedzibą w Nottinghamshire w Wielkiej Brytanii. Grupa Romo to producent i sprzedawca ekskluzywnych mebli, tkanin obiciowych, tapet i ozdób zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i publicznych. Oferta Romo obejmuje tkaniny we wzory klasyczne i współczesne, luksusowe damaszki, jedwabie, żakardy, aksamity i szeroką gamę tkanin gładkich i pół gładkich. Do grupy Romo należą marki: Romo, Villa Nova, Mark Alexander, Zinc, Kirkby Design, Black edition. Każda z marek ma własny styl i paletę kolorystyczną. Kolekcje Romo są dostępne na całym świecie.

 

W 1902 roku Robert Mould rozpoczął produkcję mebli na niewielką skalę w Nottingham w Anglii. W roku 1930 firma zaczęła zaopatrywać branżę tapicerską, dostarczając tkaniny obiciowe i komponenty do produkcji mebli. Firma rozwijała się i w końcu zrezygnowano z produkcji tkanin tapicerskich, głównym celem Romo była produkcja tkanin obiciowych. W 1980 zostało uruchomione studio projektowe Romo a wraz z nim bardziej twórcze podejście do projektowania tkanin. Grupa Romo do dziś pozostaje firmą rodzinną i jest prowadzona przez Jonathana Moulda, prawnuka założyciela.

 

 

Reputacja Romo, która gwarantuje znakomite wzornictwo i jakość tkanin została zbudowana na dwóch czynnikach: ekskluzywnych projektach wykonanych przez doświadczonych projektantów oraz blisko współpracujących i starannie dobranych tkaczy i drukarzy.  

 

Tkaniny z oferty Villa Nova mogą Państwo obejrzeć w naszym showroomie w Łomiankach, koło Warszawy(ul.Pancerz 6, info@homehome.pl, 22 498 17 82)